Malaya Perevalochnaya exteriorul pe harta online
Alții străzi, Ufa
- 1 Kronstadt
- Sectorul 1
- 18-го Партсъезда
- 2-я Аэродромная
- a 2-a carieră
- 2 Kronstadt
- A 2-a transbordare
- 2-я Придорожная
- 2-я Рабочая
- Sectorul 2
- Reparație a 2-a navă
- A 3-a transbordare
- Sectorul 3
- Sectorul 4
- Districtul 5
- 50 de ani de URSS
- 50 de ani de la octombrie
- 8 Martie
- 9 ianuarie
- Abakanskaya
- abhaziană
- Авиаторская
- Aurora
- Atelier de reparații auto
- Аграрная
- Adjarian
- amiralul Makarov
- Адмирала Ушакова
- Азербайджанская
- Азналинская
- Aivazovski
- Ayskaya
- Ак-Идель
- Академика Гатауллина
- Academicianul Koroleva
- Академика Курчатова
- Academicianul Uraksin
- Academician Filatov
- Akmola
- Aknazarova
- Aksakov
- Алатауская
- Alexandra Matrosova
- Alexandru Nevski
- Александровка
- Altai
- Альшеевская
- Amurskaya
- Angarskaya
- Андрея Рублёва
- Antonova
- Апрельская
- Aral
- Arbatskaya
- Аргаяшская
- Аркаимская
- Armavir
- Армянская
- Артезианская
- Артёма
- Архангельская
- Arhitectul Rekhmukov
- Arhitectural
- Astrahan
- Атамановская
- Aulnaya
- Аургазинская
- Афзала Тагирова
- Ахтырская
- Ашхабадская
- Аэродромная
- Babușkina
- Байкальская
- Баймакская
- Bakalinskaya
- Бакинская
- Balashovskaya
- Балтийская
- Balkhash
- Бану Валеевой
- Барабинская
- Barguzinskaya
- Batyrskaya
- Баумана
- Башкирская
- Bayazit Bikbay
- Белебеевская
- Белинского
- Belokatayskaya
- Belomorskaya
- Beloozerskaya
- Beloretskaya
- Belorechenskaya
- Belarus
- Бельская
- Белякова
- Берсуванская
- Bessonova
- Behterev
- Бижбулякская
- Бийская
- Birskaya
- Бирюзовая
- Благоварская
- Blagoveshchenskaya
- Blucher
- Bobruiskaya
- Богатырская
- Богдана Хмельницкого
- Bolotnaya
- Большая Береговая
- Big Civil
- Bolşaia Zalivnaia
- Bolşaia Moskovskaia
- Большая Чукотская
- Bolshaia Shelkovodnaya
- Большая Шерстомойная
- bolşevic
- Bondarnaya
- Boris Domashnikov
- Borisoglebskaya
- Боровая
- Borodinskaya
- Боткина
- Frații Kadomtsev
- Brest
- Bryansk
- Булата Имашева
- Булатная
- Булгаковская
- Булгарская
- Буревестника
- Бурзянская
- Vavilova
- Transport
- Valeria Lesunova
- Vatutina
- Вахтангова
- Vereshchagina
- Aulnaia de sus
- Verkhnyaya Delegatskaya
- Verhoiansk
- Весёлая
- Ветеринарная
- Vetoshnikova
- Williams
- Винницкая
- Vitebsk
- Visherskaya
- Vladivostok
- Vodnikov
- Водопроводная
- Вознесенская
- Войкова
- Вокзальная
- Волжская
- Val
- Вологодская
- Володарского
- Volochaevskaya
- Воровского
- Voronej
- Выборгская
- Выгонная
- Înaltă
- Vyuzhnaya
- Ulm
- Габдрахмана Кадырова
- Gaidar
- Galanova
- Garaj
- Гатчинская
- Gafuri
- generalul Gorbatov
- Генерала Кусимова
- generalul Panfilov
- Генерала Рыленко
- Генерала Шаймуратова
- Geologii
- Gheorghi Mușnikov
- Geofizicienii
- Герцена
- Glazovskaya
- Глумилинская
- Cocoș de munte
- Gogol
- Ceramică
- Гончарова
- Munte
- Госпитальная
- Грибоедова
- Грозненская
- georgian
- Губкина
- Guzakova
- Gurevskaia
- Davlekanovskaya
- Дагестанская
- Darwin
- Dauta Yultyya
- Девонская
- Decembriștii
- Delegație
- Demskaya
- Демьяна Бедного
- Depovskaia
- Adjunct
- Деревенская Переправа
- Державная
- Jalil Kiekbaeva
- Dzerjinski
- Дизельная
- Димитрова
- Диниса Булякова
- Дмитрия Донского
- Dobroliotnaya
- Dobrolyubova
- Донбасская
- Донская
- Dorofeeva
- Dostoievski
- Дружная
- Duvanskaia
- Дунайская
- Дюртюлинская
- Евгения Столярова
- Egor Sazonov
- Еленская
- Ермекеевская
- Ермоловой
- Zheleznyatskaya
- Желябова
- Живописная
- Жигулёвская
- Zhytomyr
- Jukovski
- Журавлиная
- Fabrică
- Загорская
- Zainab Biisheva
- Zainully Rasuleva
- Zaki Validi
- Заозёрная
- occidental
- De rezervă
- Запотоцкого
- Запрудная
- Заречная
- Зарубинская
- Заставная
- Zatonskaya
- Защитников Отечества
- Звёздная
- Зелёная Роща
- Zelenogorskaya
- Zelenogradskaya
- Zelenodolskaya
- Зелинского
- Земляничная
- Зенитная
- Zentsova
- Зианчуринская
- Зигазинская
- Зилаирская
- Зилимская
- Златоустовская
- a lui Zoya Kosmodemyanskaya
- Ивана Спатара
- Ивана Франко
- Ivan Yakutov
- Ивовая
- Iglinskaya
- Izhevskaya
- Изборская
- Илишевская
- Ильича
- Ильменская
- Numit după orașul Galle
- Numiți Brigăzi de Frontline
- Инзерская
- Инициативная
- Internaţional
- Irendyk
- Irkutsk
- Irtyshskaya
- Scântei
- Testeri
- Исследовательская
- Ishimskaya
- Kabardinskaya
- caucazian
- Кадастровая
- Kazanskaya
- Kalashnaya
- Калинина
- Калужская
- Камская
- Камышлинская
- Кандринская
- Karaidelskaya
- Карельская
- Карима Хакимова
- Karl Marx
- Carieră
- Каспийская
- Кемеровская
- Кецховели
- Киевская
- Кинельская
- Kirzavodskaya
- Kirov
- Kirovogradskaya
- Кирпичная
- Kislovodskaya
- Кислородная
- Klavdia Abramova
- Ключевая
- Klyuchevskaya
- Kolguevskaya
- Коллективная
- Kola
- Кольцевая
- Koltsova
- Komarova
- Коммунаров
- Comunist
- Komsomolskaya
- Конечная
- Konstantina Zaslonov
- Constituţie
- Кооперативная
- Корабельная
- Коралловая
- Короленко
- Короткая
- Cosmonauți
- Kosogornaya
- Kostromskaya
- Котельная
- Kotovsky
- Крайняя
- Красина
- Красная
- Krasnovodskaya
- Krasnogvardeyskaya
- Krasnogorskaya
- Krasnodonskaya
- Krasnotalovaia
- Krasnoufimskaya
- Krasnoyarsk
- Кремлёвская
- ţăran
- Кристальная
- Крупской
- Kubanskaya
- Кузнецовский Затон
- Кулибина
- Кулундинская
- Kurganskaya
- Artizanal
- tufiș
- Кутузова
- Kushnarenkovskaya
- Tabără
- Ladygina
- Lazovsky
- Azur
- Лазурная
- Levanevski
- Левитана
- Levcenko
- Лемезинская
- Lenin
- Ленинградская
- Lenskaya
- Лесная
- Лесозаводская
- Gatere
- Scoala tehnica silvica
- Лётчика Кобелева
- Лётчиков
- Лизы Чайкиной
- Линейная
- Liniile lui Oden
- Lipetskaia
- Листопадная
- Turnătorie
- Ломоносова
- Lugansk
- Lugovaya
- Льва Толстого
- Lvovskaia
- Magafura Khismatullina
- Магистральная
- Майданная
- Майкопская
- Майора Зимина
- Maxim Gorki
- Maxim Rylsky
- Малахитовая
- Malaya Akhtyrskaya
- Malaya Vodoprovodnaya
- Малая Вокзальная
- Mic Civil
- Малая Заливная
- Malaya Zarechnaya
- Малая Кооперативная
- Малая Лесозаводская
- Малая Лесопильная
- Malaya Lugovaya
- Malaya Obryvnaya
- Malaya Tikhoretskaya
- Малая Трактовая
- Малая Фанерная
- Malaya Shelkovodnaya
- Малая Шерстомойная
- Малая Школьная
- Malygina
- Mamin-Sibiryak
- Marata
- Марины Расковой
- Mareșalul Jukov
- Мастеров
- Мастерская
- Matvey Pinsky
- Машиностроителей
- Maiakovski
- Медицинская
- Mendeleev
- Мензелинская
- Localul Dubnyachki
- Металлистов
- Мечникова
- Мечтателей
- Милиции
- Mingazheva
- Minigali Gubaidullina
- Минская
- Mira
- Мифтахова
- Mihail Şolohov
- Михайловка
- Mihailovskaia
- Michurina
- Мишкинская
- Morozovskaya
- Moryakova
- Моховая
- Mubaryakova
- Muksinova
- Murmansk
- Мусоргского
- Mustaya Karima
- Мусы Джалиля
- Набережная
- Набережная Моторостроителей
- Digul râului Ufa
- Нагорная
- Надежды
- Наречная
- Folk
- Народных Ополченцев
- Naryshtau
- Natalia Kovshova
- Научная
- Nejinskaia
- Nekrasova
- Nehaev
- Nechaeva
- Nijnia Delegatskaya
- Nikolai Dmitriev
- Николая Ковалёва
- Nikolai Kuznețov
- Новоалександровская
- Novogornaya
- Novojenova
- Novokustarnaya
- Novomostovaya
- Новороссийская
- Novosibirsk
- Новочеркасская
- Нуриманова
- Apărare
- Образцовая
- Abrupt
- Obskaya
- Ogareva
- Одесская
- Ozernaya
- Periferie
- revoluția din octombrie
- Олега Кошевого
- Ольховая
- Орджоникидзе
- Orenburgskaya
- Ореховая
- Orlovskaia
- Орская
- Островского
- Охотная
- Охотный Ряд
- Павлика Морозова
- Павловская
- Pavlunovsky
- Usa din fata
- Парижской Коммуны
- Locomotivă
- BAC
- Parohodskaya
- Parkhomenko
- Beijing
- Первомайская
- Pionierii
- Transbordare
- Пермская
- Перспективная
- nisipos
- Петергофская
- Petra Komleva
- Петрозаводская
- Petropavlovskaya
- Pionerskaya
- Пирогова
- Писарева
- Пляжная
- Victorie
- Podvodnik Rodionov
- Подвойского
- Подлесная
- Pojarski
- Полесская
- Polina Osipenko
- Полярная
- Попова
- Posadskaya
- Drept Alb
- Правды
- Пржевальского
- Придорожная
- Пристанская
- Proletarskaya
- Prolomnaya
- Просвещения
- Pugacheva
- Mitralieră
- Путейская
- Pușkin
- Pyatigorskaya
- Rabkorov
- Рабочая
- Radishcheva
- Раевская
- Revoluţionar
- Репина
- Republican
- Речная
- Рижская
- Richard Sorge
- Розы Люксембург
- Rusă
- Rostovskaia
- Рубежная
- Рубиновая
- Rudolf Nureyev
- Timonier
- Rybakova
- Рыбинская
- Rychkova
- Рядовая
- Ryazan
- Sabira Lukmanova
- Sagita Agisha
- Садовая
- Salavat
- Саляма
- Samarkand
- Sarapulskaia
- Саратовская
- Сахалинская
- Sasha Chekalina
- Sverdlova
- Светлая
- Светлогорская
- Свободы
- Севастопольская
- Северная
- Severodvinskaya
- Седова
- Селенгинская
- Rurală Bogorodskaya
- Semafor
- Sennaya
- Serafimovici
- Сергея Вострецова
- Sechenov
- Sibiryakova
- Силикатная
- Sipailovskaya
- Сквозная
- Скворцова
- Lăcătuș
- Slobodskaya
- Смоленская
- Sobinova
- sovietic
- Солнечногорская
- Sormovskaia
- Сосновая
- Sosnovskaia
- Sofia Perovskaia
- Soci
- Uniune
- Spartak
- Transbordare medie
- Republican mediu
- Srednyaya Traktovaya
- Mijloc Shelkovodnaya
- Stavropolskaya
- Stanislavski
- Станционная
- femeie in varsta
- Stepan Zlobin
- Stepan Kuvykin
- Stepan Razin
- Stepan Khalturin
- Стерлибашевская
- Стерлитамакская
- Столбовая
- Dulgherie
- Стрелецкая
- Intrerupator
- Stroganovskaya
- Строительная
- Суворова
- Reparație nave
- Sultanova
- Sun Yat Sen
- Сухаревская
- Таганайская
- Tadjik
- Таймырская
- Таллинская
- Тальковая
- Tambovskaia
- Тамьян-Катайская
- tătar
- Teatralnaya
- Delicat, fraged
- Tirlyanskaya
- Тихая
- Tihoretskaya
- Тихослободская
- Cotitură
- Tunel
- Traktovaya
- Tramvai
- Transport
- Treime
- Muncă
- Tubinskaia
- Tuymazinskaya
- Tukaeva
- Туманная
- Турбинная
- Тургенева
- Туринская
- Тюменская
- Ujgorod
- Украинская
- Ulianov
- Uritsky
- Уршакская
- Усольская
- Утренняя
- Уфимское Шоссе
- Ухтомского
- Defileul
- Fabrică
- Фадеева
- Фанерная
- Фёдоровская
- Ферганская
- Ferina
- Флотская
- Brigăzile din prima linie
- Fructat
- Фурманова
- Khabarovskaya
- Хамматова
- Harkovskaya
- Херсонская
- Хрустальная
- Khudaiberdina
- Хусаина Ямашева
- Floral
- Центральная
- Magazin
- Tsimlyanskaya
- Циолковского
- Цулукидзе
- Tsyurupy
- Ceaikovski
- Chapaeva
- Чебоксарская
- Chevereva
- Челюскина
- Cherepovetskaya
- Черешневая
- Chermasanskaya
- Cernikovskaia
- Чёрный Яр
- Cernîşevski
- Черняховского
- Читинская
- Chkalova
- Чудинова
- Chudskaya
- Чукотская
- Шайхзады Бабича
- Shaumyan
- Shafieva
- Shepetovskaya
- Şcoală
- Schmidt
- Shota Rustaveli
- Şumavtsova
- Shchorsa
- Electrificare
- Engels
- Энергетиков
- Entuziaști
- Эпроновская
- Юбилейная
- Sud
- Юматовская
- Юности
- Yuri Gagarin
- Якуба Коласа
- Ямская
- Yarovaya