exteriorul Malysheva pe harta online
Alții străzi, Ekaterinburg
- 1-я Баритовая
- 10-я Баритовая
- 11-я Баритовая
- 12-я Баритовая
- 14-я Баритовая
- 2-я Линия
- al 2-lea Novosibirsk
- Al 22-lea Congres al Partidului
- a 3-a Internațională
- Al treilea plan cincinal
- 3-я Баритовая
- 3-я Линия
- 31-я Баритовая
- 4-я Баритовая
- 4-я Линия
- 40 de ani de la Komsomol
- 40 de ani de la octombrie
- 40-я Баритовая
- 5-я Баритовая
- 5-я Линия
- 6-я Линия
- 7-я Линия
- 8 Martie
- 8-я Линия
- 9-я Линия
- Авиаторов
- Aviaţie
- Autostradă
- Агатовая
- Аграрная
- Адмирала Ушакова
- Azina
- Azot
- Aivazovski
- academicianul Bardin
- academicianul Vonsovsky
- Академика Губкина
- Академика Карпинского
- academicianul Pavlov
- Академика Парина
- academicianul Postovsky
- Academicianul Fersman
- Academicianul Schwartz
- Academic
- Аквамариновая
- Аксакова
- Алексеева
- Алексея Стаханова
- Alexei Tolstoi
- Алмазная
- Altai
- Альпийская
- alpinişti
- Amundsen
- Anatoli Mekhrentsev
- Angarskaya
- Анны Бычковой
- Henri Barbusse
- Anton Valek
- Hardware
- Апрельская
- Arkady Gaidar
- Armavir
- Артёма
- Артиллеристов
- Artinskaya
- Архитекторов
- Astrahan
- Атмосферная
- Babușkina
- Bazhov
- Базальтовая
- Байкальская
- Comisarii Baku
- Bannikova
- Баранчинская
- brebenoc
- Baricadă
- Barkhotskaya
- Барьерная
- Bauman
- Бахчиванджи
- Bebel
- Belinsky
- Belorechenskaya
- Белоцветная
- Белоярская
- Бережная
- Берёзовая
- Берёзовская
- Берёзовый Ключ
- Бессарабская
- Bibliotecă
- Bilimbaevskaya
- Turcoaz
- Бисертская
- Blagodatskaya
- Благостная
- Blucher
- Bobruiskaya
- Echipe de luptă
- Bolşakov
- Большой Конный Полуостров
- Bordură
- Boris Elțin
- Borovaya
- Borodin
- Botanic
- Боткинская
- Боцманская
- Frații Bykov
- Брусничная
- Weiner
- Вакина
- Вали Котика
- Варшавская
- Варяжская
- Vasily Eremin
- Vatutina
- Вековая
- Векторная
- Великорусов
- comunari maghiari
- Вербная
- Vereshchagina
- Верхнемакаровская
- Верхоянская
- Весенняя
- Veterinar
- Видная
- Vizhayskaya
- Визитная
- Vikulova
- Vilonova
- Wilhelm de Gennin
- Cireașă
- Vladivostok
- Vladimir Vysotsky
- Владимира Трошина
- Apă
- Rezervor
- Водонасосная
- Voivodina
- Militar
- Voikova
- Vokzalnaya
- Volgogradskaya
- Volodarsky
- Волошина
- Volkhovskaya
- Vorovsky
- răscoale
- estic
- Восходящая
- Vyatskaya
- Gagarin
- Галилея
- Garshina
- Gastello
- ale generalului
- Геологическая
- Eroii Rusiei
- Герцена
- Глеба Успенского
- Gogol
- Coacăze
- Горлинка
- Горнощитская
- Gorki
- Gottwald
- Civil
- Гражданской Войны
- Грачей
- Griboedova
- Григория Речкалова
- Gromova
- Gryaznova
- Губахинская
- Gurzufskaya
- Daghestan
- Далматовская
- Orientul Îndepărtat
- Даманцев
- Danilina
- Danilovskaya
- Danila Zvereva
- Darwin
- Дарьинская
- Daurskaya
- Dacha
- Decembriștii
- Demyan Bedny
- Dzerjinski
- Димитрова
- Dmitri Suhorukov
- Dobrolyubova
- Долинка
- Доломитовая
- Dolores Ibarruri
- Donskaia
- drum
- Dostoievski
- Дошкольная
- Druzhinskaya
- Dunărea
- Evgenia Savkova
- Егерская
- Egorova
- Frontul Unit
- mure
- Erevan
- Lucrători feroviari
- Желябова
- Pitoresc
- Забойщиков
- Fabrică
- Zavokzalnaya
- Zagorskaya
- Залесья
- Заповедная
- Защитная
- Звёздная
- Зелёная Поляна
- Зелёная Роща
- Зелёный Остров
- tunieri antiaerieni
- Зеркальная
- Iarnă
- a lui Zoya Kosmodemyanskaya
- Зоологическая
- Alegătorii
- Изоплитная
- Изыскателей
- Ilimskaya
- Ilici
- industrii
- Инженера Алиева
- Inginerie
- Инновационная
- Producătorii de scule
- Irbitskaya
- Иргинская
- Isetskaya
- Iskrovtsev
- Muncitori spanioli
- Испытателей
- Cercetători
- Источная
- iulie
- Казанская
- Kalinina
- Каменотёсов
- Каменщиков
- Kamchatskaya
- Караванная
- Карельская
- Karl Liebknecht
- Karl Marx
- Карьерная
- Kachkanarskaya
- Kashirskaya
- Cuarţ
- Кедровая
- Kizelovskaya
- Кимовская
- Kirov
- Kirovgradskaya
- Кислородная
- Кичигинская
- Clara Zetkin
- arțar
- Климовская
- Клюквенная
- Klyuchevskaya
- Kobozeva
- Ковыльная
- Kolmogorov
- Kolokolnaya
- Колчеданская
- Inel
- Koltsova
- Komvuzovskaya
- Кометная
- Komintern
- Comunist
- Komsomolskaya
- Kondratieva
- Dirijorului
- Konotopskaya
- Конструкторов
- Controlorii
- Copernic
- Кордон Мыс
- Korepin
- Korkinskaya
- Korolenko
- Kosareva
- Костромская
- Kotelnikova
- Kotovsky
- Kourovskaya
- Крановщиков
- Krasina
- Красная Горка
- Krasnoarmeyskaya
- Krasnodar
- Krasnoznamennaya
- Krasnokamskaya
- Krasnolesya
- Краснопрудная
- Krasnouralskaya
- Krasnoufimskaya
- Krasnoflotsev
- Luptători roșii
- Zori Roșii
- Comandanti Rosii
- Partizani roșii
- Kraulya
- Krenkel
- Krestinsky
- ţăran
- Кронштадтская
- Круговая
- Кружевная
- Soiuri mari
- Крутая
- Krutoyarskaya
- Krylova
- Kuznetsova
- Kuznechnaya
- Kuibyshev
- Kulibina
- culturilor
- Кутузова
- Kușvinskaia
- Лавандовая
- Лагерная
- Ландышевая
- Лапчатка
- Латвийская
- Levanevski
- Ледниковая
- Leningradskaya
- Lermontov
- Lesnaya
- Лесоводов
- Летняя
- Лётчиков
- Liniar
- foioase
- Листопадная
- Muncitori la turnătorie
- Lobkova
- Лодыгина
- Lomonosov
- Lotsmanovs
- Лощинка
- Lugansk
- Lukins
- Lunacharsky
- Лучевая
- Лучезарная
- Лучистая
- schiorii
- Любви
- Lialinskaya
- M.N.
- Майкопская
- Малоистокская
- Maloprudnaya
- Mamin-Sibiryak
- Маневровая
- Manchazhskaya
- Marata
- Maria Aveide
- Mareșalul Jukov
- Мастеров
- Машинистов
- Mașinărie
- constructori de masini
- Maiakovski
- Медногорская
- Mezhevaya
- Melkovskaia
- Melnikova
- Менделеева
- Menjinski
- metalurgişti
- Miasskaya
- Politie
- Mortieri
- Mira
- Миславского
- Michurin
- Operatori cu mai multe mașini
- Mozhaisky
- Можжевеловая
- Molodogvardeytsev
- Монтажников
- Монтёрская
- МОПРа
- Москвина
- Moscova
- Mramorskaya
- Мурзинская
- Mentă
- Nagornaya
- Nadejdinskaia
- Frontul Popular
- Voința oamenilor
- șeful de divizie Vasilyeva
- Șeful de divizie Onufrieva
- Нектарная
- Нескучная
- Nikolai Nikonov
- Nikolai Ostrovsky
- Николы Теслы
- Inovatori
- Новая
- Новгородцевой
- Novinskaia
- Новокольцовская
- Novosibirsk
- Новоспасская
- Новостроя
- Норильская
- Оборонная
- Обуховская
- Ogareva
- Singur
- Окружная
- revoluția din octombrie
- Oleg Koshevoy
- Ольгинская
- Olkhovskaya
- Omsk
- Onejskaia
- Opalikhinskaya
- Опытная
- Орбитальная
- Орденоносцев
- Ореховая
- Орловская
- Осипенко
- Osnovinskaya
- Recreere
- Otradnaya
- Otto Schmidt
- Очеретина
- Павла Зыкова
- Pavel Shamanov
- Павловская
- Pavlodar
- Palmiro Tolyatti
- Pamir
- Panfilovtsev
- Papanina
- Seră
- Patrioți
- Patrice Lumumba
- Pedagogic
- Pervomayskaya
- Первопроходцев
- Перекатная
- Перспективная
- Петропавловская
- Пехотинцев
- Pecherskaya
- Пилотная
- Pionierii
- Пионовая
- Pirogov
- Пихтовая
- Topitorii
- Планетная
- Plehanov
- Plotnikov
- victorii
- Подгорная
- Пожарных
- Полевая
- Полеводов
- Polezhaeva
- Polzunova
- Poltavskaya
- Polyanka
- Popova
- Posadskaya
- Постовая
- Pohodnaya
- Предельная
- Придорожная
- Приисковая
- Trecere
- Proletarskaya
- Pronina
- Spațios
- Проталинка
- Профессионалов
- Sindicat
- Trecător
- Pușkin
- Rabkorov
- muncitorii
- Radishcheva
- Радужная
- Raevski
- Раздольная
- Ракетная
- Ракитовая
- Рассветная
- Plictisitor
- Реактивная
- Revoluții
- Региональная
- Repin
- Republican
- Ресурсная
- Ржевская
- rodonit
- Rosa Luxemburg
- Романтиков
- Roșcinskaia
- Rubezhnaya
- Рубиновая
- Rutminsky
- Рыбаков
- Peşte
- Ryabinina
- Рябиновая
- Savva Belykh
- Sadovaya
- Sajinskaia
- Sazonova
- Sacco și Vanzetti
- Saldinskaya
- Samarkand
- Avion
- Sakhalinskaya
- Sudori
- Svetlorechenskaya
- Sevastopol
- Selkorovskaia
- Semyon Lagoda
- Сенная
- Serafim Deryabina
- Serov
- Simskaya
- Синарская
- Sinyaeva
- Скальная
- slavă
- Unsori
- Смоленская
- Смородиновая
- Soboleva
- sovietic
- Современников
- Совхозная
- Содружества
- Созвездий
- Создателей
- Solikamskaya
- Solar
- Sonya Morozova
- Sala de sortare
- Sofia Kovalevskaya
- Sofia Perovskaia
- Socialist
- Uniune
- Спутников
- Среднеуральская
- Starozhilov
- Старосельская
- Стартовая
- vechii bolșevici
- Stahanovskaia
- Grevă
- Стекольная
- Stepan Razin
- Степная
- Стрелочников
- Constructorii
- Student
- Sulimova
- Surikov
- Суходольская
- Счастливая
- Сыромолотова
- Таборинская
- Tavatuiskaya
- Таволжская
- Taganskaya
- Тагильская
- Тальковая
- Cisterne
- Tatishcheva
- Ташкентская
- Tveritina
- Тенистая
- Seră
- Tehnic
- Tehnologic
- Timiryazeva
- Titova
- țesătorii
- Tobolskaia
- Turners
- Toledov
- Толмачёва
- Comercial
- Torforezov
- Трактовая
- Trubaciov
- Muncă
- Трудовая
- Тружеников
- Turbinnaya
- Turgheniev
- Туристов
- Тюменская
- Tracţiune
- Specific
- Узорная
- Uktusskaya
- Ulianovskaia
- Умельцев
- Ural
- Muncitori din Urali
- Uriţki
- Recolta
- Усадебная
- Уфалейская
- Уфимская
- Uhtomskaya
- Учителей
- Фабричная
- Revoluția din februarie
- Феофанова
- Festival
- Физиков
- Sportivii
- comunari finlandezi
- Marinei
- Fonvizina
- Muncitori de frezat
- Frolova
- Brigăzile din prima linie
- Фронтовых Радистов
- Frunze
- Furmanova
- Khalturina
- Харьковская
- Khasanovskaya
- Хвойная
- Химмашевская
- Хлебная
- Hholzunova
- Hhomyakova
- Hokhryakova
- Хромцовская
- Хрустальная
- Khrustalnogorskaya
- Хуторская
- Царская
- Цветаевой
- Цветоносная
- Zwilling
- Центральная
- Ciolkovski
- Цыганская
- Ceaikovski
- Chapaeva
- Cebişev
- Чекистов
- Chelyuskintsev
- Чемпионов
- Cherdynskaya
- Черёмуховая
- Cheremshanskaya
- Cherepanova
- Cherkasy
- Чернозёмная
- Cernoyarsk
- Cernîşevski
- Cerniahovsky
- Cehov
- Curat
- Чистопольская
- Chkalova
- Chukotka
- Shartashskaya
- Cort
- Shaturskaya
- Shaumyan
- Шахта Партизан
- Sheveleva
- Şevcenko
- Sheinkman
- Shakespeare
- Al șefului
- Shishimskaya
- Scolari
- Шолохова
- Шувакишская
- Șcherbakova
- Shchorsa
- Эдельвейсовая
- Экспертов
- Electricieni
- Электродепо
- Engels
- Энергостроителей
- Entuziaști
- Эпроновская
- Эстонская
- Sud
- Yuzhnogorskaya
- Julius Fucik
- Yumasheva
- Юности
- Юрия Гуляева
- măr
- Iakov Sverdlov
- Якутская
- Яламова
- Yaluninskaya
- Yaroslavskaya
- Ясеневая
- Яскина
- clar